Foto: Williams
Ondanks dat zowel George Russell als Nicholas Latifi een contract hebben voor komend jaar is hun toekomst bij het team toch niet honderd procent zeker. De nieuwe teambaas Simon Roberts weigerde vandaag tijdens de persconferentie in te gaan op de geruchten van een mogelijke komst van Sergio Pérez naar het team, wat ten koste zou gaan van George Russell.
De Williams stoeltjes leken door de doorlopende contracten van George Russell en Nicholas Latifi gewoon bezet te zijn voor 2021. Dat bevestigde ook Claire Williams toen ze nog teambaas was. Maar nu wordt Sergio Pérez in verband met gebracht met Williams om mogelijk George Russell te vervangen. En om dan duidelijkheid te scheppen zou je verwachten dat de nieuwe teambaas, Simon Roberts, wel even zou vertellen hoe de vork in de steel zit.
Maar dat weigerde hij tijdens de persconferentie na de eerste vrije training. Op de vraag of de nieuwe eigenaar van het team, Dorilton Capital, graag Pérez op het stoeltje van Russell zou willen zien ging hij niet in: ‘Er is al veel speculatie en er zijn ook veel goede coureurs beschikbaar’ vertelde Roberts. ‘Dorilton Capital heeft het team gekocht, maar verder is er niets veranderd. Meer wil ik er ook niet over kwijt.’
Roberts neemt dus alles behalve de geruchten de wereld uit. Ook als er specifiek naar de toekomst van Russell wordt gevraagd blijven de kaken op elkaar: ‘Ik ga niets over onze coureurs van volgend jaar zeggen. Dat wakkert de speculaties alleen maar aan’ aldus de teambaas van Williams. In en buiten de paddock zorgen de uitspraken van de Brit voor alleen maar meer speculaties.
Silly season is in ieder geval vol op bezig. Wordt vervolgd!