Foto: Renault
Ook in 2020 is Sergey Sirotkin reservecoureur bij Renault. Dat heeft het team vanmiddag bekendgemaakt.
Sirotkin reed in 2018 één jaar in de Formule 1 namens Williams. Voor het seizoen 2019 verkaste hij naar Renault, waar hij reservecoureur werd. Ook in 2020 zal hij deze rol blijven vervullen.
De Rus is blij met het vertrouwen in hem: ‘Het is geweldig dat ik weer bij Renault als reserve aan de slag kan. Ik ken het team goed en ik snap het belang voor het team om een coureur te hebben die zo in kan stappen mocht het nodig zijn. Zeker gezien de situatie momenteel op de wereld. Ik ben scherp en gefocust gebleven en ben zeker klaar om weer in een Formule 1-auto te stappen’ aldus Sirotkin.
Ook teambaas Abiteboul is blij met de verlenging van het contract met de Rus: ‘Zeker gezien de huidige omstandigheden moeten we voor alle mogelijke situaties een plan klaar hebben liggen. Hij kent het team goed, wij kennen hem goed, dus we kijken er naar uit om Sergey in Oostenrijk er weer bij te hebben.’
It’s great to be back with @RenaultF1Team as 3rd & Reserve Driver. I fully support team ambitions and ready to put all my efforts to achieve our target. I want to thanks the team for their trust, their believe in my abilities and involvement!#S35 #SMPRacing #F1 #RSspirit pic.twitter.com/vY0WK2ZmYK
— Sirotkin Sergey (@sirotkin_sergey) June 30, 2020