Gridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_White
  • F1
  • F2
  • F3
  • Formule E
  • W Series
  • WEC
  • Indycar / NASCAR
  • DTM

Setta Camara rijdt voor Geox Dragon laatste races in Berlijn

22 juli 2020
Setta Camara

Foto: Sho Tamura / Red Bull Content Pool

Sergio Sette Camara zal de laatste zes races op voormalig vliegveld Tempelhof in Berlijn voor zijn rekening nemen voor zijn team Geox Dragon. Hij vervangt Brendon Hartley, die per direct bij het team vertrok na tegenvallende prestaties.

De Braziliaan presteerde al goed tijdens de rookietest begin dit jaar, zo vertelt de teambaas van Dragon, Jay Penske: ‘Tijdens die test in Marrakesh liet hij veel goeds zien op de baan en zijn werk in de simulator met de engineers zal de ontwikkeling van de auto nog verder helpen.’

Sette Camara is blij dat hij deze kans krijgt: ‘De team en ik hadden een goede chemie tijdens de rookie test in Marrakesh. We doorliepen het programma en presteerden goed, met een tweede plek aan het einde van de dag. Ik ben blij dat ik nu weer met hen kan werken, dit keer in raceverband, wat nog specialer is’ aldus de Red Bull- en Alpha Tauri-testcoureur.

Setta Camara tijdens de rookietest (Foto: FIA Formula E)
Delen
Jordi Zandhuis
Jordi Zandhuis
© Gridtalk.nl
  • Login

    Forgot password?

    Register

    Registration confirmation will be emailed to you.

    Login | Forgot password?

    Reset Password

    Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    Login