Foto: Racing Point
Een sabbatical in 2021 is een optie, dat zegt Sergio Perez. De Mexicaan wordt genoemd als kanshebber voor een stoeltje bij Red Bull Racing, maar een laat besluit van het Oostenrijkse team kan ervoor zorgen dat Perez volgend jaar zonder contract zit.
Red Bull heeft bevestigd dat ze buiten de eigen gelederen kijken voor het stoeltje naast Max Verstappen. Op papier maakt Alexander Albon nog altijd kans op contractverlenging, maar er zijn maar weing mensen die de Thaise Brit nog als reele optie zien.
Sergio Perez lijkt goede papieren te hebben om in aanmerking te komen voor het stoeltje. Bij Racing Point moet de Mexicaan plaats maken voor Sebastian Vettel. Perez heeft in het verleden meerdere keren laten zien dat hij de kwaliteiten heeft om naar het podium te rijden. Daarnaast neemt hij ook nog een zak geld van zijn sponsoren mee.
Een tweede kanshebber is Nico Hulkenberg. De Duitser werd vorig seizoen aan de kant gezet ten gunste van Esteban Ocon. Hulkenberg is er dan ook op gebrand om in 2021 opnieuw op de grid te staan. Tijdens de persconferentie in Turkije zegt Perez dat alle teams die beide coureurs nog niet heeft bevestigd voor hem een optie is. ‘Het is bijna december. Waarschijnlijk weet ik pas aan het einde van het jaar of volgend seizoen nog steeds Formule 1 actief ben. Een sabbatical is daardoor een optie. We zullen zien wat er gebeurd in de komende weken.