Gridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_White
  • F1
  • F2
  • F3
  • Formule E
  • W Series
  • IMSA / WEC
  • IndyCar
  • DTM

RTL Deutschland doet geen verslag vanuit Vietnam tijdens GP

19 februari 2020

Foto: TandemOTM / RTL

RTL Deutschland zal tijdens de GP van Vietnam geen verslag doen vanuit het Aziatische land. Dat heeft de zender vanmorgen bekend gemaakt. De risico’s door het coronavirus in het gebied zijn voor de commerciële zender te hoog.

De GP zelf is (nog) niet afgelast, maar RTL besluit dus niet af te reizen naar Vietnam. ”We hebben een grote verantwoordelijkheid voor onze werknemers. Met de berichten vanuit Hanoi vinden wij het gezondheidsrisico voor hen te groot.” meldt RTL-sportchef Manfred Loppe op de website van de zender. De complete productie en verslaggeving zal RTL nu doen vanuit Keulen.

Gridtalk heeft navraag gedaan bij Ziggo Sport, of daar een vergelijkbare beslissing in overweging genomen wordt, maar de zender heeft nog niet gereageerd. Motorsport.com heeft vernomen dat er momenteel nog geen signalen zijn bij Ziggo dat er niet naar Vietnam afgereisd zal worden.

Delen
Jordi Zandhuis
Jordi Zandhuis
© Gridtalk.nl
  • Login

    Forgot password?

    Register

    Registration confirmation will be emailed to you.

    Login | Forgot password?

    Reset Password

    Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    Login