Gridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_White
  • F1
  • F2
  • F3
  • Formule E
  • W Series
  • IMSA / WEC
  • Indycar / NASCAR
  • DTM

Red Bull toont RB18 van Max Verstappen

9 februari 2022

Foto: Red Bull Racing

Red Bull Racing heeft vanmiddag de wagen voor 2022 aan de wereld getoond: met de RB18 hoopt de equipe van Max Verstappen ook in 2022 de wereldtitel te pakken.

De kleurstelling is herkenbaar gebleven. Ondanks dat er een hele nieuwe generatie Formule 1-wagens gepresenteerd wordt houdt Red Bull Racing vast aan het donkerblauwe waarmee het al sinds jaar en dag ten strijde trekt.

Het meest opvallende nieuws is de nieuwe titelsponsor van Red Bull Racing: Oracle. Met de sponsoring van het Amerikaanse softwarebedrijf zal de teamnaam veranderen naar Oracle Red Bull Racing. De naam van het bedrijf komt op de achtervleugel te staan en de technieken van de softwaremaker zullen binnen het team gebruikt worden.

De RB18 is de opvolger van de RB16B, waarmee de renstal uit het Engelse Milton Keynes in 2021 voor het eerst sinds 2013 weer een rijderstitel in de Formule 1 wist te behalen.

Foto: Red Bull Racing
Delen
Jordi Zandhuis
Jordi Zandhuis
© Gridtalk.nl
  • Login

    Forgot password?

    Register

    Registration confirmation will be emailed to you.

    Login | Forgot password?

    Reset Password

    Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    Login