Racing Team Nederland, het Nederlandse raceteam van Jumbo-baas Frits van Eerd in de LMP2-klasse van de WEC, zal met Job van Uitert meedoen aan de 6 uur van Spa.
De race die in augustus gepland staat valt gelijk met de seizoensafsluitende races van de Formule E, waardoor vaste waarde Nyck de Vries niet mee kan doen. En dus wordt er teruggevallen op Van Uitert, die vorig jaar ook al voor het team reed tijdens de race op Silverstone. Samen met Giedo van der Garde en Frits van Eerd werd toen ook de eerste podiumplaats van het team bemachtigd.
Nyck de Vries zal wel de 24 uur van Le Mans rijden voor het team van de Jumbo-eigenaar. Dit ondanks dat afgelopen week bekend werd gemaakt dat hij test- en reservecoureur wordt bij Toyota. Dat team doet ook mee aan de dag durende race in Frankrijk, maar in principe doet de Sneker mee met Racing Team Nederland. ‘Maar mocht hij in moeten vallen bij Toyota, dan zorgen wij uiteraard voor een geschikte vervanger’ vertelt Van Eerd bij Motorsport.com. Of dit dan eventueel Job van Uitert wordt is nog niet bekend.