Foto: McLaren
De sfeer bij de podiumreacties was positief, met een blije Verstappen, een opgeluchte Hamilton en een enthousiaste Norris.
Verstappen had het in de beginfase erg moeilijk: ‘Het was moeilijk om op de baan te blijven. Toen ging het vrij redelijk, al had ik wel een klein momentje bij de tweede herstart, haha’. De reden daarvoor was simpel: de banden opwarmen: ‘Dat probeerde ik te doen door wat extra gas te geven, waarna ik spinde. Maar het kwam gelukkig uiteindelijk nog goed’.
Hamilton was vooral opgelucht dat hij de wagen nog in de punten over de streep had gekregen: ‘Het was geen geweldige dag. Voor het eerst in tijden dat ik weer een foutje maakte, maar ik kon gelukkig de auto over de streep brengen. Bij dat incident waarbij ik van de baan vloog was er maar één droge lijn en ik remde te laat. Gelukkig kon ik nog verder en wat punten binnenhalen voor het team. Ik kon niet te lang stil staan bij die fout en moest meteen verder met de race. Het zou daarna erg moeilijk gaan worden en wist niet of ik veel zou kunnen inhalen, maar het lukte uiteindelijk toch’ besloot de Brit.
Zijn landgenoot, Lando Norris, die hij gisteren nog een hart onder de riem had gestoken nadat hij erg baalde van zijn foutje in de kwalificatie, was in zijn nopjes: ‘Ik ben echt heel blij. Een geweldig herstel na mijn fout van gisteren. De start was niet goed, maar ik had daarna een goede pace. Helaas kon ik uiteindelijk net niet Hamilton achter me houden. Hopelijk kunnen we deze sterke pace in de toekomst ook vasthouden, want het is geweldig om met de topteams te kunnen vechten’ aldus de McLaren-coureur.
Let me take a selfie. ??
— McLaren (@McLarenF1) April 18, 2021
? @LandoNorris pic.twitter.com/FepSAHe9Oe