Circuit Zandvoort, voor de verbouwingen, tijdens de Jumbo Racedagen. (Foto Chris Schotanus / Circuit Zandvoort)
Drone piloot FlyDroniac heeft op YouTube beelden gedeeld van de vorderingen van de verbouwing van het circuit in Zandvoort.
De werkzaamheden lijken goed te vorderen. Er is duidelijk te zien dat er momenteel nog een tunnel wordt aangelegd onder start-finish door. Ook is al het asfalt van de Hugenholtzbocht eruit gehaald en wordt daar een ietwat ‘gebankte’ bocht van gemaakt.
Verder lijken alle bochten redelijk gereed, op de Arie Luyendijk bocht na. Die ligt er nog in z’n geheel uit. Ook deze bocht krijgt een forse banking.
Wil je de beelden, met leuk muziekje eronder èn mooie beelden van het strand erbij ook zien? Bekijk ze hieronder!