Niet wereldkampioen Lewis Hamilton maar Max Verstappen is volgens het Formule 1-publiek de beste coureur van het afgelopen seizoen. Na een poll van de organisatie via F1 Fan Voice staat de Nederlander met een gemiddeld cijfer van 8,59 bovenaan de lijst.
Verstappen had een prima seizoen; met drie overwinningen, twee polepositions en een derde plaats in het kampioenschap kan de Nederlander de winterbreak in met een goed gevoel. En daar komt nu dus ook nog eens de prijs voor beste coureur volgens de fans bij.
George Russell en Daniil Kvyat zijn sinds de F1 Fan Voice poll in de zomer buiten de top 10 gevallen en staan nu op plek 13 en 14. Pierre Gasly staat met een achterstand van 0,11 op Perez op plek 11.
De top 10 volgens de fans ziet er als volgt uit:
# | Coureur | Score |
1 | Max Verstappen – Red Bull Racing | 8,59 |
2 | Lewis Hamilton – Mercedes | 8,37 |
3 | Carlos Sainz Jr. – McLaren | 8,24 |
4 | Charles Leclerc – Ferrari | 7,90 |
5 | Lando Norris – McLaren | 7,87 |
6 | Valtteri Bottas – Mercedes | 7,15 |
7 | Alexander Albon – Red Bull Racing | 7,12 |
8 | Daniël Ricciardo – Renault | 6,68 |
9 | Kimi Räikkönen – Alfa Romeo | 6,40 |
10 | Sergio Perez – Racing Point | 6,19 |