Gridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_White
  • F1
  • F2
  • F3
  • Formule E
  • W Series
  • IMSA / WEC
  • Indycar / NASCAR
  • DTM

Jake Dennis pakt eerste FE-overwinning in Valencia

25 april 2021
Foto: FIA Formula E

Foto: FIA Formula E

De Brit Jake Dennis heeft zondag voor het eerst in zijn Formule E-carrière de overwinning gepakt. De BMW Andretti-coureur vertrok vanaf pole position en kon probleemloos naar de winst rijden.

Hij bleef onbedreigd op plek één, ondanks dat het op het circuit van Valencia vrij makkelijk inhalen was. Dit omdat het permanente circuit vrij breed is in vergelijking met de normale stratencircuits. Het verschil met de nummers twee en drie, Lotterer en Lynn, was uiteindelijk iets minder dan twee seconden. Nyck de Vries en Robin Frijns kwamen weinig in het schouwspel voor en kwamen niet verder dan stek zestien en negentien. Desondanks blijft De Vries wel de leider in het Formule E-klassement.

Voor de teamgenoot van Nyck de Vries, Stoffel Vandoorne, was het ook geen geweldige dag. Hij viel uit na een duel met Sebastian Buemi, die hem in de bandenstapels drukte. Hij moest daarna zijn bolide in de pitstraat parkeren en was daarmee de enige uitvaller van de zondag.

Delen
Jordi Zandhuis
Jordi Zandhuis
© Gridtalk.nl
  • Login

    Forgot password?

    Register

    Registration confirmation will be emailed to you.

    Login | Forgot password?

    Reset Password

    Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    Login