Foto: FIA Formula E
Robin Frijns heeft zijn contract met Envision Virgin Racing verlengt. De Limburger rijdt al sinds seizoen 5 bij de Engelse formatie en zal dus ook komend seizoen voor Envision Virgin Racing uitkomen.
‘Ik ben super blij dat ik nog een seizoen bij het team kan blijven’ vertelt Frijns op de site van Envision Virgin Racing. ‘We hebben een geweldige auto en een erg getalenteerd en hardwerkend team die geweldig hun best doen. Samen hebben we erg consistent kunnen presteren in één van de meest onvoorspelbare raceklassen ter wereld. Dat is niet gemakkelijk en is dus één van de redenen waarom we nu bovenaan staan in het kampioenschap’ aldus de Limburger
Sinds zijn debuut bij het team uit Silverstone heeft Frijns 36 races gereden, waarin hij één keer de pole position bemachtigde, acht keer op het podium finishte en twee keer met de overwinning aan de haal ging. In totaal heeft hij tot nu toe 253 punten behaald voor Envision Virgin Racing. Momenteel staat hij tweede in het kampioenschap, vlak achter landgenoot Nyck de Vries.
Naast de Formule E kwam Frijns tot afgelopen seizoen ook uit in de DTM, maar die klasse heeft gelaten voor wat het is. In 2021 focust de Limburger zich naast de elektrische racerij op het lange afstand racen. Met het Belgische team WRT rijdt hij mee in de WEC in de LMP2-klasse.