Gridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_WhiteGridtalk_Logo_2020_White
  • F1
  • F2
  • F3
  • Formule E
  • W Series
  • IMSA / WEC
  • IndyCar
  • DTM

‘Ferrari met aangepaste livery van start in 1000e GP’

7 september 2020
Foto: Ferrari

Foto: Ferrari

Ferrari gaat waarschijnlijk met een iets aangepaste livery het raceweekend in Mugello rijden. Het is de duizendste grand prix voor het team in de Formule 1, en dat wil het team graag vieren, ondanks de tegenvallende prestaties dit seizoen.

Autosport meldt dat het heeft begrepen dat de Ferrari SF1000’s in een iets donkerdere kleur rood jasje worden gestoken. Vergelijkbaar met het design in de jaren vijftig.

Het eenmalige redesign is ter ere van de duizendste grand prix van Ferrari. Het team doet al mee sinds de Monaco Grand Prix in 1950, waar het met drie auto’s aan de start verscheen. Alberto Ascari wist tijdens die eerste race voor Ferrari op de tweede plek te eindigen. Fransman Raymond Sommer pakte de vierde plaats. Luigi Villoresi, die in de derde Ferrari reed, moest na 63 rondes opgeven door problemen met zijn achterste as.

Eigenlijk zou Ferrari dit jaar niet in eigen land haar duizendste grand prix vieren, maar door de coronapandemie kwamen andere circuits dan die normaal op de kalender staan in beeld. Ferrari, dat eigenaar is van het circuit in Mugello, was er dan ook als de kippen bij en is als titelsponsor verbonden aan de ‘Tuscan Grand Prix’.

Delen
Jordi Zandhuis
Jordi Zandhuis
© Gridtalk.nl
  • Login

    Forgot password?

    Register

    Registration confirmation will be emailed to you.

    Login | Forgot password?

    Reset Password

    Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    Login